TEAM LEADER s NJ/AJ

Chtěli byste zkusit novou práci ve výrobě? Máte zkušenost s vedením či plánováním výroby? Jste technický typ a hovoříte dobře německy, případně anglicky? Tak to je ideální čas nám zaslat svůj aktuální životopis! Pohodová výrobní firma právě obsazuje zajímavou pracovní pozici: TEAM LEADER s NJ/AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dohled a řízení svěřené části výroby
  • komunikace s dalšími odděleními
  • práce na optimalizacích procesů
  • spolupráce při zavádění technologií
  • svěřená administrativa a reporting

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ technické vzdělání
  • znalosti principů strojírenské výroby
  • prokazatelná praxe z obdobné pozice
  • komunikativní němčinu nebo angličtinu
  • zkušenosti s optimalizací výroby

Co nabízíme?

  • pohodové pracovní prostředí i kolegy
  • samostatnou a smysluplnou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení a odměny
  • týden dovolené navíc, dotované stravování

  • místo výkonu práce: Bystřice n. Pernštejnem a okolí