SPECIALISTA 3D MĚŘENÍ – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte praxi v oblasti strojírenství a 3D měření? Rádi tvoříte samostatně zadané úkoly? Jste dobří v kontrole dodržování kvality? Pokud je Vaše odpověď ano! Zašlete nám svůj životopis a můžete co nejdřív začít pracovat v super týmu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Ovládání 3D měřících zařízení a strojů
  • Kontrola kvality dle 3D měření a používání různých měřidel
  • Vyhodnocení zjištěných hodnot
  • Komunikace v rámci oddělení kvality
  • Řízení výroby (zahájení/pozastavení)
  • Vystavení dokumentace o vadách
  • Podílení se na vývoji nových strategií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oblasti 3D měření a znalost metodiky měření
  • Orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy – hrazené společností
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Dotované stravování ve firemní kantýně/Stravenky
  • Měsíční příspěvek na životní pojištění
  • Další finanční a nefinanční benefity

  • Místo výkonu práce: Plzeň