PHP JUNIOR VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat na projektech v oblasti elektronických zakázek? Rád vyvíjíš v PHP a zároveň jsi nabral již nějaké zkušenosti? Nebojíš se vysokého nasazení a jsi učenlivý? Pošli své CV a já se ti ozvu.

Pracovní náplň

  • Práce na projektu FEN (zjednodušit dodavatelům přístup k zakázkám)
  • Údržba a rozšiřování stávajících řešení
  • Zakázky pro státní sektor
  • Týmová kooperace
  • Práce na prototypování
  • Hledání nových cest

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Znalost objektově orientovaného PHP a jeho frameworků
  • Znalost modulární architektury
  • Zkušenost s frontendovými technologiemi
  • Základní znalosti Javascriptu
  • Týmovost, učenlivost a nasazení

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Možnost práce z domova
  • Příjemné kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.