OBCHODNÍK - CHEMIE

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Emil Votoček, Jaroslav Heyrovský aj. jsou čeští chemici, jejichž jména ovládla chemii světového formátu. Tomáš Baťa či Václav Klement do historie zase vstoupili jako úspěšní obchodníci. Zdá se tedy, že kromě jiných talentů, mají Češi předpoklady také k obchodu a chemii. A jak to máte Vy? Toužíte to zjistit, anebo již máte nějakou zkušenost? Tak či tak Vám nyní nabízíme pozici, která Vám může přinést odpověď. OBCHODNÍK - CHEMIE (25 000 - 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obchodování s chemickými komoditami.
  • Administrativa spojená s uzavíráním obchodních smluv.
  • Být pomocnou rukou zahraničním zákazníkům, udržování obchodních vztahů.
  • Hledání nových obchodních příležitostí, aby se obchodní síť stále rozšiřovala.
  • Reportování, abychom viděli, jak se nám daří plnit potřeby zákazníka.
  • Plánování tržeb, k čemuž se pojí i analýza a monitoring trhu.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské či středoškolské vzdělání v chemickém, technickém, anebo ekonomickém oboru.
  • Komunikativní znalost angličtiny (90 % zákazníků je v zahraničí), další jazyk výhodou.
  • Praxe v obchodu B2B výhodou.
  • Zájem o obor chemie a obchod.
  • Znalost MS Office (Word, Excel).
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič s ochotou cestovat.

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené, protože víme, jak důležitá je relaxace.
  • Po zaučení možnost získat až 50% bonus ze základní mzdy.
  • Po zaškolení je možnost využívat automobil i k soukromým účelům.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Po roce Vám přispějeme na penzijní připojištění.
  • Možnost profesního a odborného růstu.

  • Místo výkonu: Ústecký kraj