SUPPLIER QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti kvality a rádi byste pracovali na pozici SUPPLIER QUALITY MANAGER na Vysočině? Orientujete se v oblasti automobilového managementu kvality a domluvíme se anglicky? Rádi byste se stali součástí mezinárodní stabilní společnosti se silným postavením na trhu? Pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: SUPPLIER QUALITY MANAGER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za audity u dodavatelů
  • jednání s dodavateli, vyřizování reklamací
  • hodnocení dodavatelů, řešení zjištěných problémů
  • metodické vedení inženýrů kvality
  • zlepšování procesu v oblasti kvality
  • řízení kvality dodavatelů (výkon a certifikace)
  • spolupráce při vzorkování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe v oddělení kvality - automotive
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • znalost nástrojů kvality, ISO 16949
  • znalost programu SAP - výhodou
  • komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení + bonusy
  • dovolená navíc, 13. plat
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Vysočina