ECM BUSINESS CONSULTANT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti na poli ECM? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do zahraničí? Máte analytické a logické myšlení? Mluvíte velmi dobře anglicky? Staňte se součástí mezinárodní firmy, která má své aplikační centrum v Brně. Podílejte se na projektech, které mají dopad na celosvětové fungování společnosti a její procesy!

Pracovní náplň

  • Implementace projektů týkajících se oblasti ECM po celé Evropě
  • Integrace ECM systémů s dalšími aplikacemi
  • Aktivity v rámci celého životního cyklu ECM systémů (analýza, návrh, konfigurace, test, dodávka, support, neustálé zlepšování) s ohledem na business strategii
  • Optimalizace stávajících procesů a implementace moderních způsobů dodávky ECM aplikací
  • Spolupráce s ostatními teamy v rámci aplikačních center společnosti a interními zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Orientaci v rámci vnitropodnikových procesů
  • Zkušenosti v oblasti ECM
  • Zkušenosti s ERP systémy výhodou
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (denní používání)
  • Komunikační a prezentační dovednosti, flexibilitu, schopnost práce v teamu
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Denní využití anglického jazyka
  • Účast na zahraničních projektech
  • Silné zaměření na kontinuální vzdělávání a možnosti kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené + 2 Sickdays
  • Moderní kanceláře v centru Brna s mladým, dynamickým a přátelským teamem
  • Teambuildingové akce
  • Možnost využití Multisport karty

  • Místo výkonu práce: Brno