NÁKUPČÍ V ZEMĚDĚLSTVÍ

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti z nákupu a chuť posunout se dále? Dokážete přemýšlet v souvislostech, převzít zodpovědnost a pracovat samostatně? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Orientujete se nejen v nákupu, ale také v obchodu? Ano? V tom případě hledáme kandidáta jako Vy, ozvěte se nám! Česká společnost zaměřená na zemědělské komodity hledá do svého týmu posilu na pozici: NÁKUPČÍ V ZEMĚDĚLSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění kompletního nákupu i s logistikou dle požadavků zákazníka
  • spolupráce s dlouhodobými dodavateli
  • prostor pro úpravu a vylepšení stávajících procesů
  • vyřizování zákaznických reklamací, zpracování dat
  • přehled o stavu trhu a činnosti konkurence

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na obchod, zemědělství nebo chemii
  • zkušenosti z oblasti nákupu min. 3 roky
  • anglický jazyk na úrovni B2 slovem a písmem
  • prozákaznický aktivní přístup, komunikativnost a obchodního ducha
  • spolehlivost a ochotu cestovat v rámci ČR a zahraničí

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • možnost odborného růstu (kurzy a školení)
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: kraj Vysočina, Třebíčsko