KOORDINÁTOR VÝROBNÍ SKUPINY

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste organizačně schopná a zodpovědná osobnost se zkušenostmi s vedením týmu? Baví Vás nestereotypní pracovní náplň? Pak jste náš člověk! Nadnárodní výrobní společnost hledá kandidáta pro pozici: KOORDINÁTOR VÝROBNÍ SKUPINY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu operátorů výrobních linek
  • Řízení svěřeného úseku dle výrobního plánu
  • Školení, vedení a kontrola zaměstnanců
  • Administrativa spojená s vedoucí pozicí

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu operátorů výroby
  • Odolnost vůči stresu
  • Pečlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení s jeho zaručeným růstem
  • 25 dní dovolené
  • Práci v čistém prostředí
  • Přátelský a mladý kolektiv

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!