SPECIALISTA NA SOCIÁLNÍ MÉDIA Praha

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Tvorba a správa multimediálního obsahu na sociálních sítích jako je Instagram, Facebook, Youtube, Twitter a další je pro Vás nejen prací, ale i zábavou? Baví Vás sociální média a neustálé zlepšování prezentace svěřené značky na ní? Domluvíte se anglicky se zahraničními kolegy? Pak je tato pozice určená právě Vám!! Nadnárodní retailová společnost rozšiřuje marketingový tým, do kterého hledá posilu na pozici: SPECIALISTA NA SOCIÁLNÍ MÉDIA Praha (28-36.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba marketingového obsahu na sociálních sítích
  • sledování, aktualizace a vyhodnocování svěřených kampaní
  • komunikace na sociálních sítích jako jsou Facebook, Instagram aj.
  • podílení se na tvorbě komunikace na e-shopu
  • copywriting
  • komunikace s externími marketingovými agenturami
  • spolupráce s ostatními kolegy marketingového oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vytvářením a správou obsahu na sociálních médiích
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (spolupráce s kolegy ze zahraničí)
  • znalost některého z grafických programů typu Photoshop apod.
  • kreativitu, komunikativnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • možnost dalšího kariérního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na vzdělání
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5