PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

35000 - 200000 Kč

Jsi čerstvým absolventem/absolventkou technického zaměření a chceš nastartovat svou kariéru v super práci? Máš rád/a cestování a chceš poznat kus světa? Jsi komunikativní a ambiciózní a chceš se podílet na vedení mezinárodních strojírenských projektů? Máme pro Tebe příležitost, která Ti to umožní! Do zahraničí si s sebou případně můžeš vzít i partnera/partnerku, pro kterého můžeme rovněž zajistit podpůrnou práci na projektu a bydlení pro Vás oba :) Náborové dny probíhají již nyní, proto neváhej, zašli nám svůj životopis a pojď poznat svět! PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – ABSOLVENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podílení se na realizaci projektů
  • Zodpovědnost za tvorbu termínových a finančních plánů včetně dohledu za jejich plnění
  • Nalézání optimálních cest pro plnění projektů
  • Dohled nad interní výrobou a nákup komponent
  • Přítomnost na jednáních a stavbě u zákazníka českého i zahraničního

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost německého jazyka podmínkou, angličtina výhodou
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Schopnost nést odpovědnost za své úkoly v týmu, dovednost diskutovat, vysvětlovat a argumentovat
  • Smysl pro kvalitní práci a vlastní iniciativa

Co nabízíme?

  • Výbornou příležitost získat zkušenosti v renomované firmě
  • Možnost cestování a realizace zahraničních projektů
  • Nadstandardní platové ohodnocení - odměny z jednotlivých projektů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, kulturu a sport, penzijní připojištění a další
  • Na cestách proplacené ubytování, cesta, diety
  • Možnost vzít s sebou na cesty partnera/partnerku či celou rodinu

  • Místo výkonu práce: V době přípravy projektu Olomoucký kraj, poté v destinacích jednotlivých projektů (Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo, Anglie, Rusko, USA,...)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.