INTERNAL SALES SPECIALIST S NJ

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste komunikativní typ člověka, který přistupuje k práci zodpovědně? Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni a rádi byste jej využívali v zaměstnání? Máte praxi na obdobné pozici? Pak zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: INTERNAL SALES SPECIALIST S NJ (max. 30000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • cenotvorba
  • zpracování objednávek
  • poskytování poradenství zákazníkům
  • spolupráce s výrobním oddělením, organizování dopravy zboží

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • středně pokročilou znalost německého jazyka
  • zkušenosti z obdobné pozice vítány
  • znalost balíčku MS Office
  • samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v zahraniční stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • závodní stravování
  • vánoční odměny
  • dovolenou navíc za odpracované roky
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš
  • nástup: ideálně IHNED