STROJNÍ MECHANIK (OD 28.000 KČ)

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti s opravami a servisem výrobních strojů? Jste zodpovědný a manuálně zručný? Máte navíc i zámečnickou dovednost či zkušenost s obráběním? Pak neváhejte a reagujte na náš inzerát! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: STROJNÍ MECHANIK (OD 28.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Preventivní a operativní údržba výrobních strojů
  • Montáže výrobních zařízení
  • Sledování jednotlivých dílů a jejich správa
  • Odhalování výrobních vad a jejich analýza
  • Zajištění bezchybného chodu výroby
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Orientaci v technické dokumentaci (strojní, hydraulika, pneumatika)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (12h směny, denní/noční)
  • Zámečnickou dovednost (výhodou)
  • Znalost obrábění na konvenčních strojích výhodou
  • Znalost svařování metodami ROS, MIG, MAG výhodou

Co nabízíme?

  • Práci moderním prostředí s novými technologiemi
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Měsíční a roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko