INŽENÝR KVALITY s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Získali jste zkušenosti ve výrobní či automotive společnosti? Orientujete se na oblast kvality a chcete tímto směrem dále rozvíjet své znalosti? Hledáte zajímavé zaměstnání, ve kterém denně uplatníte znalost alespoň jednoho cizího jazyka? Tak čtete ten správný inzerát! Ve svém týmu rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR KVALITY s NJ/AJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • technický, kvalitativní dohled nad výrobky
  • zákaznické audity
  • analýza řešení reklamací
  • komunikace se zákazníky, dodavateli
  • řešení kvalitativních otázek
  • zlepšování výrobních procesů, minimalizace škod

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • alespoň 2 roky zkušenosti v kvalitě
  • orientaci v nástrojích kvality
  • logické myšlení, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • příspěvek na aktivní využití volného času

  • lokalita - do 20 min. od Tachova (u dálnice směr na Rozvadov)