INŽENÝR/INŽENÝRKA KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Orientujete se v oblasti kvality ve výrobní/automotive společnosti? Disponujete znalostí nástrojů kvality a chcete ve svém zaměstnání využívat denně cizí jazyk? Tak neváhejte a nenechte si mezi prsty uniknout zajímavou pracovní nabídku! Obsazujeme pozici INŽENÝR/INŽENÝRKA KVALITY. Těšíme se na případnou spolupráci a zaslání Vašeho CV.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky, zjišťování jejich spokojenosti
  • řešení příčin, reklamací s dodavateli
  • vytváření analýz kvalitativních problémů
  • organizace, příprava zákaznických auditů
  • vyřizování stížností, reklamací ze strany zákazníků
  • vyhledávání neshod, nápravná řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxi v oblasti kvality
  • angličtinu na komunikativní úrovni – každodenní využití
  • znalost základních nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • 5týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13 plat
  • příspěvek na stravování

  • lokalita - do 20 min. od Tachova (u dálnice směr na Rozvadov)