JUNIOR COUNTRY MANAGER - ENERGETIKA

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste technicky zdatný typ člověka s vyjednávacími schopnostmi? Máte zkušenost s prodejem B2B?Ovládáte španělštinu a chcete ji využívat v zaměstnání? Rádi cestujete do zahraničí? Chcete se realizovat v průmyslovém odvětví? Tak mne neváhejte kontaktovat. Společnost s dlouholetou tradicí působící v průmyslovém sektoru hledá kolegu do týmu, a to na pozici: JUNIOR COUNTRY MANAGER - ENERGETIKA (35000 - 45 000 Kč + bonusy z prodejů)

Pracovní náplň

  • péče o svěřený region Latinské Ameriky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí především B2B
  • prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování technických nabídek
  • realizace zakázek
  • účast na veletrzích

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • alespoň středně pokročilou znalost španělského jazyka (denní využití)
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • flexibilního člověka orientovaného na výsledek

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v podobě stále se rozvíjející společnosti
  • bonusy z prodejů
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • svěřený region: Latinská Amerika
  • místo výkonu práce: Třebíč