ÚČETNÍ S AJ - PRAHA 2

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pracujete na pozici účetní minimálně 1 rok a domluvíte se anglicky se zahraničními pobočkami? Chcete být součástí významné mezinárodní výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Pro významnou výrobní společnost hledáme kolegu či kolegyni na pozici: ÚČETNÍ S AJ - PRAHA 2

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za účtování hlavní knihy
  • zpracování vydaných faktur
  • kontrola odchozích a došlých plateb
  • příprava podkladů k účetním závěrkám a auditu
  • komunikace se zákazníky v AJ - zodpovědnost za italský trh (ohledně plateb, dodacích listů apod.)
  • účetní administrativa, zpracování cestovních náhrad
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (znalost italštiny výhodou)
  • praxi na pozici účetní alespoň 1 rok
  • orientaci v daňové problematice
  • znalost MS Office, SAP - velkou výhodou
  • aktivní přístup, komunikativnost, důslednost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování formou stravenek
  • životní a penzijní připojištění
  • další zaměstnanecké výhody
  • možnost nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 2