PRACOVNÍK FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU (od 25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Život je plný náhod. Třeba takový Fleming, otec antibiotik, prý objevil penicilín jen díky tomu, že zanechal nepořádek ve svých miskách. Tato náhoda však jistě předčila jeho veškerá osobní očekávání od pracovního života, a navíc zachránila život milionům lidí. Možná i Vy jste na tento inzerát narazili náhodou, ale třeba Vám inzerovaná pozice přinese právě to, co od svého pracovního života očekáváte. Nyní Vám nabízíme příležitost práce ve společnosti, která si klade za nejvyšší cíl snazší přístup ke kvalitním léčivům. Buďte u zrodu něčeho velkého! PRACOVNÍK FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU (od 25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha přístrojové techniky, ve kterých léky získávají svou podobu.
  • Není to ale jen o přístrojích, využijeme i Vaše zlaté ručičky.
  • Papíry, všude papíry, i zde Vás čeká papírování spojené s vyplňováním dokumentace.
  • Možná se Vám podaří nabrat i svalovou hmotu, neboť práce je fyzicky náročná.
  • Pokud jste pořádkumilovný, pak Vám jistě bude vyhovovat čisté prostředí, které je navíc bez hluku.
  • Léky jsou potřeba na celém světě, a proto máme nepřetržitý provoz.
  • 4 dny budete odpočívat a 4 dny naopak pracovat.

Co požadujeme?

  • Škola je prý základem života, a tak si Vás představujeme jako středoškoláka s maturitou (technický směr), ale pokud jste šel ve škole chemickou cestou, pak to bude výhoda.
  • Zdravotně byste měl být fit, aby Vám práce na směny nečinila obtíže.
  • Potřebujeme taky čistý trestní rejstřík.
  • Pokud rozumíte nějakým anglickým pojmům, tak to budeme brát jako výhodu, ale nebojte, ,,speakování“ Vás nečeká.
  • Počítače už dobývají svět, a tak potřebujeme, abyste i Vy měl uživatelskou znalost.

Co nabízíme?

  • Víme, jak moc důležitý je odpočinek, a proto máme týden dovolené navíc.
  • Auto by pořád chtělo jenom tankovat? Vyhovíme mu, přispějeme Vám na dopravu.
  • Bydlíte daleko, ale krásy jižní Moravy Vás lákají? Přispějeme Vám na bydlení, takže už můžete volat stěhováky.
  • Víme, že práce o víkendech a v noci je někdy náročnější, a proto se to projeví na výplatní pásce.
  • Zívání je skryté volaní po kávě, a proto máme systém cafeterie.
  • Sportem ku zdraví! Nabídneme Vám multisport kartu.
  • Po dobrém jídle jde práce lépe, a tak Vám na něj přispějeme.

  • Místo výkonu: severně od Brna