PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte praxi jako praktický lékař pro děti a dorost? Chcete se dále rozvíjet ve vaší oblasti a pracovat pro největšího poskytovatele ambulantní lékařské péče v České republice? V tom případě hledáme právě vás. Soukromá společnost poskytující celorepublikovou síť lékařských ordinací hledá kandidáty na pozici Praktického lékaře pro děti a dospělé do mnoha regionů v rámci ČR.

Pracovní náplň

  • Léčebně preventivní péče v oboru
  • Individuální poradenství a konzultace
  • Zajištění provozu ambulance

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – lékařská fakulta, odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb není podmínkou
  • Schopnost samostatného jednání, organizační schopnosti
  • Spolehlivost, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na úvazek 1,0 (dle dohody i nižší)
  • Možnost podpory vzdělávání (pro přípravu na atestaci)
  • Poskytnutí bezúročné půjčky
  • Možnost poskytnutí služebního bytu a automobilu pro určité lokality