CONTROLLER/KOORDINÁTOR – ZDRAVOTNICTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete opustit korporaci a vrátit se ke každodenní pestré administrativě? Dokážete dohlédnout nad procesy a zajistit tak bezproblémové fungování jednotlivých pracovišť? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Česká společnost, specializující se na unikátní léčbu bolesti zad, příjme na pracoviště do Brna posilu na pozici: CONTROLLER/KOORDINÁTOR – ZDRAVOTNICTVÍ (30 000 - 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • controlling procesů zdravotnického zařízení (účetnictví, personalistika, administrativa, obchodní a provozní činnost)
  • příprava podkladů pro účetnictví
  • komunikace s externí účetní firmou, dohled nad procesy
  • vedení a zpracování veškeré smluvní dokumentace zdravotnických zařízení (pojišťovny, BOZP, smluvní partneři)
  • vylepšování procesů, nastavování podmínek s dodavateli, sledování KPIs
  • tvorba výstupů, reportů – prezentace vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici (ve zdravotnictví velkou výhodou!)
  • znalost čtení z rozvahy a výsledovky
  • předchozí zkušenosti s účetnictvím vítány
  • velmi dobrou znalost MS Excel (zpracování výstupů, reportů)
  • schopnost dohlížet nad procesy, smluvní dokumentací, KPIs
  • samostatnost, důslednost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v atraktivním oboru
  • pohodovou atmosféru nesvázanou korporátními pravidly
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • nástup možný dohodou

  • místo výkonu práce: Brno - Slatina