ZKUŠEBNÍ TECHNIK - SENIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Orientujete se v technické dokumentaci? Baví vás fyzika? Máte rád věci pod kontrolou? Využijte svůj potenciál a zašlete nám svůj životopis! Stabilní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ZKUŠEBNÍ TECHNIK - SENIOR (35-40.000Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola dle platných norem, TP a výkresů
  • Provádění fyzikální zkoušky, rozměrové a vizuální kontroly surovin, materiálu, polotovarů a výrobků
  • Spolupráce na návrzích modernizace zařízení použitých pro zkoušky/testy.
  • Dodržování řídicích dokumentů IMS (integrovaný management systém)

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojní nebo elektro
  • Znalost MS office - excel, power point
  • Angičtinu na komunikativní úrovni
  • Prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy
  • Příspěvek na penzijní připojištění, nebo na životní pojištění
  • Příspěvek na úrazové připojištění
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Místo výkonu práce: Odolena Voda

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.