KONZULTANT PRO ERP SYSTÉM NAVISION

mzdové ohodnocení

Brno - město

Buďte součástí týmu, který má celosvětový přesah. Budete cestovat po jednotlivých obchodních pobočkách mezinárodní společnosti, specifikovat požadavky uživatelů, implementovat změny a školit je. V Brně budete spolupracovat s dalšími konzultanty a support týmem, ve spojení budete také s developery.

Pracovní náplň

  • Podílení se na upgradu ERP Navision a integraci s jinými systémy
  • Analýza a návrh změn v ERP Navision pro interní potřeby společnosti
  • Konzultace business procesů
  • Cestování za interními zákazníky do zahraničí dle plánovaných projektů (cca 25% pracovní doby)
  • Reporting

Co požadujeme?

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Zkušenosti s implementací ERP Navision (případně jiného ERP)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (každodenní užití)
  • Ochtu cestovat
  • Všeobecné znalosti IT a business procesů
  • Znalost ITIL procesů a metodiky PRINCE2 výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na mezinárodních projektech
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • Teambuildingové akce
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Možnost využití Multisport karty

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Zaměstnavatel