VEDOUCÍ SKLADU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte již zkušenost s vedením skladu? Znáte skladové procesy v automotive společnosti? Umíte pracovat se systémem SAP? Jste schopni se domluvit anglicky nebo německy? Pak nastala ta pravá chvíle, reagovat na tento inzerát! Výrobní společnost vyhlašuje pátrání v okolí Havířova po šikovném kandidátovi na pozici: VEDOUCÍ SKLADU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení skladu
  • řízení menšího týmu skladníků, plánování práce
  • vedení skladu po provozní stránce (vstupní kontrola, skladování, vyskladňování, inventury)
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenost na pozici vedoucího skladu
  • zkušenost v automotive společnosti
  • praktickou znalost systému SAP
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Co nabízíme?

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • možnost profesního a osobního růstu
  • týden dovolené navíc
  • nástup možný ihned, nebo dle domluvy
  • práci na HPP

  • místo výkonu práce: Havířov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!