MISTR VÝROBY

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Klíčovými službami společnosti Výprachtický jsou strojírenská výroba z tenkých plechů a výroba ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických prvků. Pro naše zákazníky vyrábíme komponenty s vysokými nároky na kvalitu a přesnost. Potřebujeme pomoc! Připoj se k nám!

Pracovní náplň

  • Řízení výroby s ohledem na max. využití výrobních kapacit
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu, konzultace s plánovačem
  • Optimalizace výroby, pravidelný reporting
  • Rozdělování práce, kontrola zaměstnanců
  • Vedení 10-15 lidí

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti strojírenské výroby
  • Obecnou znalost metrologie a měřících přístrojů
  • Znalost norem souvisejících s výrobou
  • Znalost principů tváření a obrábění
  • Čtení a tvorbu technických výkresů
  • Uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • Zázemí rodinné firmy s příjemnou atmosférou
  • Jednosměnný provoz
  • Čisté pracovní prostředí
  • Možnost vydělat si přesčasy
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Humburky

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.