SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Jste zručný člověk, který má zkušenosti s prací ve výrobě? Vyhovují Vám ranní a odpolední směny s volnými víkendy? Pak jste to vy, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici: SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • údržba a seřizování technického vybavení
  • nastavování parametrů automatizovaných linek
  • kontrola vzorků
  • zápisy prováděných kontrol

Co požadujeme?

  • vyučení nejlépe technického směru
  • zkušenosti s údržbou
  • manuální zručnost
  • technické myšlení

Co nabízíme?

  • dotované stravování
  • zaškolení na pozici
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • docházkový bonus

  • místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!