PRACOVNÍK V KONSTRUKCI

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte vzdělání strojírenského směru a hledáte si nové pracovní uplatnění, kde byste se dále profesně rozvíjeli? Považujete se za dobrého konstruktéra? Hovoříte anglicky? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Výrobní strojírenská společnost hledá nového člena týmu do vývoje na pozici: PRACOVNÍK V KONSTRUKCI (od 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj výrobků až po testování ve výrobě
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Tvorba a čtení technické dokumentace
  • Práce s 3D programem a informačním systémem
  • Spolupráce s odděleními napříč společnosti

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání (SŠ nebo VŠ)
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost konstrukčních programů (nejlépe Inventor)
  • Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Dynamickou a zajímavou práci
  • Mladý kolektiv a firemní akce
  • Firemní jazykové i odborné kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování ve firmě

  • Místo výkonu práce: do 20 km od Brna