SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

Máte středoškolské vzdělání a chtěli byste se dále rozvíjet na pozici v oblasti kvality? Vyznáte se v technické dokumentaci a máte technické myšlení?Výrobní společnost hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA KVALITY. Pošlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Provádění měření dle kontrolního plánu
  • Provádění interních auditů
  • Dodržování zásady 5S
  • Zajištění přejímky materiálu

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s měřidly (výhodou)
  • Základní znalost práce na PC (MS Office)

Co nabízíme?

  • Přátelské pracovní prostředí
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

  • Lokalita - Chomutov