ANALYTIK/REFERENT NÁKUPU - NÁSTUP IHNED!

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce s daty? Domluvíte se anglicky a láká Vás práce v prestižní mezinárodní firmě se skvělým kolektivem? Švýcarská výrobní společnost hledá šikovnou posilu na pozici: ANALYTIK/REFERENT NÁKUPU - NÁSTUP IHNED! (25 000 - 27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zadávání dat do systému SAP (většinou objednávky od dodavatelů)
  • komunikace s kolegy ve Švýcarsku
  • spolupráce s nákupem, logistikou
  • pomoc při přípravě reportů
  • administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC (Excel nutností a SAP výhodou)
  • pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky (100 Kč)
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost nahlédnout pod pokličku práce zkušených nákupčích
  • nástup IHNED!
  • místo výkonu práce: Brno Královo Pole