INŽENÝR KVALITY / ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti v oblasti zlepšování kvality ve výrobní společnosti? Rádi byste pracovali ve firmě, která se zaměřuje na neustálé zlepšování kvality výrobků a kde náležitě ocení Vaši práci ? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: INŽENÝR KVALITY / ELEKTRO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zavádění nových výrobků do sériové výroby, řízení jakosti výrobků v předsériovém a sériovém stavu produkce
  • Shromažďování, zpracování a vyhodnocování dat
  • Prevence a okamžité řešení zjištěných neshod dle nástrojů kvality
  • Spolupráce s ostatními odděleními pro zlepšování kvality výroby

Co požadujeme?

  • Středoškolské, avšak ideálně vysokoškolské vzdělání, nejlépe elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalosti základních nástrojů zlepšování kvality
  • Dobré komunikační a koordinační schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Přístup k moderním technologiím
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • 25 dnů dovolené

  • Místo výkonu práce: 10 km z Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!