ZKUŠENÝ ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste vyučen v oboru elektro, máte praxi na pozici elektromechanika a platnou vyhlášku 50 sb. §6? Chcete spolupracovat na zakázkách pro zahraniční zákazníky a pracovat na jednu směnu? Umíte pracovat s elektro schématy a máte alespoň základní znalost anglického jazyka? Pak hledáme právě Vás! Česká rodinná společnost, působící v Brně hledá do svých řad kandidáta na pozici: ZKUŠENÝ ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA (28-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Propojování součástek do speciálních nástaveb
  • Kompletace komponentů a zapojování skříní
  • Závěrečné testování zařízení
  • Práce na 1 směnu
  • Možnost vycestování do zahraničí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Zkušenosti v oboru elektro
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Schopnost a ochotu se nad věcmi zamyslet

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 15.000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost jazykových kurzů
  • Káva na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno