ÚČETNÍ NA PARDUBICKU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte vzdělání v oblasti ekonomiky a účetnictví? Můžete nabídnout zkušenosti s účetnictvím a rádi byste je dále rozšířili? Nebojíte se zodpovědnosti za zpracování kompletní účetní agendy ve středně velké společnosti? V tom případě se těšíme na váš životopis. Prosperující firma zabývající se projektováním hledá samostatného a pečlivého uchazeče na pozici: ÚČETNÍ NA PARDUBICKU

Pracovní náplň

  • provádění účetních závěrek
  • vedení platebního styku
  • fakturace
  • komunikace s úřady a daňovými poradci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • alespoň 3 roky praxe - samostatná účetní
  • znalost účetní a daňové legislativy
  • uživatelskou znalost MS Office
  • zkušenosti s programem Money S5 výhodou

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + hrazené volno mezi svátky
  • občerstvení na pracovišti
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • notebook a telefon i k soukromým účelům
  • neformální firemní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Pardubice