ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte nové zaměstnání v Praze a máte zkušenosti s elektro údržbou a servisem elektrozařízení? Máte platnou vyhlášku 50 §6 a chcete pracovat na jednosměnný provoz? Pak neváhejte tedy reagovat na pozici ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ. Strojírenská společnost se sídlem v Praze hledá kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (30 – 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a servis výrobních strojů
  • Opravy na úrovní elektro v sídle společnost
  • Servis a revize výrobních zařízení
  • Občasné výjezdy k montážím

Co požadujeme?

  • ÚSO/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi z pozice elektroúdržbě
  • Zkušenost s údržbou strojů
  • Vyhlášku 50 min. §6

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Firemní stravování
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost zvolit si směny dle svých možností
  • Možnost navýšení finančního ohodnocení

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.