VEDOUCÍ SKLADU - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Toužíte pracovat ve špičkové, mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v logistice a komunikujete anglicky? Pak nám zašlete životopis! Mezinárodní výrobní společnost aktuálně hledá vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ SKLADU - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení chodu skladových činností
  • vedení skladu a týmu skladníků
  • spolupráce na aktivitách v rámci neustálého zlepšování
  • kontrola výkonnosti
  • dozor nad dodržováním pravidel BOZP a ŽP
  • každodenní spolupráce s výrobním oddělením

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů lean manufacturing
  • zkušenost s vedením týmu
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní, mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem