SOUSTRUŽNÍK - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Máte praxi s obsluhou klasických soustruhů? Chcete pracovat ve stabilní společnosti s možností stanovit si směny, dle svých možností? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se pohovoru ve strojírenské společnosti v Praze. SOUSTRUŽNÍK – 1 SMĚNA (30 – 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha a údržba obráběcího stroje
  • Obrábění na klasickém soustruhu
  • Práce s různými kusy zakázkové výroby
  • Práce s technickými výkresy a přesnými měřidly

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice
  • Zkušenosti s klasickým soustruhem
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Práci na jednosměnný provoz
  • V případě zájmu možnost práce na směny
  • Výkon práce na nově pořízeném stroji
  • Práce v příjemném přátelském kolektivu

  • Místo výkonu práce: Praha - Běchovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.