ZÁSTUPCE/KYNĚ MISTRA VE VÝROBĚ (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte praxi ve výrobě a už jste zastupoval/a vedoucího směny nebo tuto pozici přímo vykonával/a? Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobě? Nabízíme fér ohodnocení a super benefity. ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍHO SMĚNY VE VÝROBĚ (od 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • zastupování a podpora vedoucího směny
  • zaškolování nových zaměstnanců
  • podílení se na zlepšování procesu výroby
  • evidence a dohled na výstupy z výroby

Co požadujeme?

  • minimálně SOU vzdělání
  • uživatelskou znalost PC – MS Office
  • praxi z výrobní společnosti
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • ČISTĚ, TICHÉ A PŘÍJEMNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek
  • vysoké pololetní prémie
  • příspěvek na vzdělávací kurzy
  • dopravu z práce a do práce firemním autobusem
  • kariérní i profesní růst

  • pracoviště Plzeň - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.