TECHNOLOG S ANGLIČTINOU (Od 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

Hledáte práci technologa? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využít? Chcete se podílet na práci s nejmodernějšími technologiemi? Pak hledáme právě vás, zašlete vaše CV a začněte pracovat jako: TECHNOLOG S ANGLIČTINOU (Od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení všech technologických procesů při zavádění nových výrobků
  • Programování CNC strojů – po zaučení
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Zlepšování stávajících technologií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Firemní akce
  • Tým mladých kolegů
  • Stravenky
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno