SPECIALISTA HR REPORTINGU Praha-východ

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte pokročilou znalost MS Excel, baví Vás práce s daty, čísly v kombinaci s interním systémem? Chcete nastavovat a dohlížet nad procesy ovlivňující personální stránku celé společnosti? Komunikace v anglickém jazyce s kolegy či při reportování výsledků Vám nedělá problém? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA HR REPORTINGU Praha-východ (od 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování a vyhodnocování interních dat společnosti (zejména z oblasti HR)
  • příprava analýz interního fungování společnosti a návrhy na zlepšení
  • příprava reportů z oblasti compensation and benefits
  • nastavování procesů a metodik v oblasti zpracování dat
  • podílení se na budgetech, forecastech, auditech uvnitř společnosti
  • pravidelný reporting zejména pro top management

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy)
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, VLOOKUP aj.)
  • zkušenosti z výrobní společnosti vítány
  • analytické myšlení, samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu
  • nástup dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ