SPECIALISTA EXPORTU

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte angličtinu na komunikativní úrovni a domluvíte se? Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která je velmi úspěšná na trhu? Hledáte práci v Brně? Pak jste tím pravým kandidátem na tuto pozici. Ryze česká společnost, která se rozrůstá, hledá vhodného člověka do svého týmu a to na pozici SPECIALISTA EXPORTU (30000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními partnery
  • řešení požadavků daných odběratelů
  • zajištění dopravy
  • fakturace a objednávky
  • práce s interním informačním systémem

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání (obor obchodní akademie)
  • praxe není podmínkou
  • dobrá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace telefonem, mailem)
  • znalost dalších jazyků vítána
  • nutná znalost MS Office podmínkou (tvorba tabulek, používání funkcí)
  • schopnost logického uvažování, flexibilita

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné firmy na trhu
  • 13. a 14. plat
  • fajn kolegy
  • firemní benefity (mobilní telefon, notebook)
  • stravenky
  • teambuildingy
  • příspěvek na dovolenou
  • místo výkonu práce: Brno
  • nástup: IHNED