EHS SPECIALISTA S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Orientujete se v oblasti bezpečnosti práce a máte ambice pro svůj další rozvoj? Rodinná výrobní společnost hledá do svých řad aktivního člověka, který bude mít na starost celou oblast BOZP ve společnosti. Budete podřízen přímo jednateli a budete mít hlavní slovo při nastavování strategií. Vzhledem k tomu, že budete reportovat v AJ, je zde Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou. Neváhejte a zašlete svůj CV v české a anglické formě ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celou oblast BOZP ve společnosti
  • pravidelná kontrola zařízení a analýza možných rizik
  • nastavování a implementace strategií v oblasti BOZP
  • provádění pravidelných školení v oblasti BOZP
  • šetření pracovních úrazů a zavádění nápravných opatření k jejich eliminaci
  • provádění bezpečnostních auditů
  • pravidelný reporting v AJ

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oblasti Bezpečnosti práce)
  • bohatou praxi v oblasti BOZP ve výrobní společnosti
  • perfektní znalost zákonů a předpisů v oblasti BOZP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • chuť měnit věci k lepšímu

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • příspěvek 650 Kč měsíčně na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce či Přerova