ELEKTROPROJEKTANT - CENTRUM PLZNĚ

30000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti projektování elektrozařízení nebo jste absolventem VŠ/SŠ elektro? Chcete ve svém zaměstnání využívat německý nebo anglický jazyk? Hledáme zkušené elektroprojektanty, absolventy zaučíme! Reagujte zasláním vašeho životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • návrhy elektrických komponentů strojů, schémat rozvaděčů v CAD programu
  • vedení a tvorba dokumentace
  • tvoření kusovníků
  • e-mailová a telefonická komunikace s německými kolegy
  • týmová spolupráce v okruhu projektantů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské technické vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • orientaci v systémech CAD
  • mírně až středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • praxi ve vytváření schématu rozvaděče, tvoření kusovníků, absolventy zaučíme

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu a zkrácený týdenní pracovní fond
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost občas pracovat z domova
  • finanční odměny při pracovním výročí

  • pracoviště centrum Plzně!

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.