ARCHITEKT PRO CLOUDOVÉ PROSTORY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Dokážete stát nohama pevně na zemi, ale přitom mít hlavu v „oblacích“? Jste inovativní, ale zároveň dokážete udržovat dané standardy? Je pro Vás Active Directory druhým domovem? Pak hledáme právě Vás! Zašlete své životopisy a staňte se jedním z důležitých pilířů, bez kterého se neobejde chod nadnárodní firmy.

Pracovní náplň

  • Design a implementace systémů pro management identifikace a přístupu
  • Specifikace a udržování standardů managementu identifikace a přístupu
  • Starost o vývoj systémového plnění požadavků a služeb
  • Kolaborace s databázovými a softwarovými architekty
  • Spolupráce s aplikačními analytiky a product ownery na začlenění a navázaní aplikací do cloudových prostor

Co požadujeme?

  • Znalost Active Directory
  • Zkušenosti s vývojem v PowerShell
  • Znalost práce v prostředí Microsoft Azure
  • Orientace v One indetity and Access management nástrojích, PKI výhodou
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici nutné
  • Anglicky jazyk slovem i písmem na dobré úrovni

Co nabízíme?

  • Multisport kartu
  • Pracovní notebook a mobilní telefon
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Pracovní cesty do různých zemí
  • Možnost dalšího vzdělání v oblasti techniky a soft-skills
  • Pracovní den pouze 7,5 hodin
  • Bonus k mzdě
  • Každou středu čerstvé ovoce na pracovišti
  • Parkování hned u práce
  • Moderní pracovní prostředí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.