KLIENTSKÁ PODPORA s AJ/NJ Praha

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rádi komunikujete v cizím jazyce? Je Váš psaný i mluvený projev na výborné úrovni? Chtěli byste pracovat v nadnárodní společnosti, která má své jméno na trhu? Pak jste na tuto pozici pravým kandidátem!! Mezinárodní úspěšná společnost zaměřující se na moderní a inovativní technologie hledá posilu do svého týmu na pozici: KLIENTSKÁ PODPORA s AJ/NJ Praha (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace s klienty v cizím jazyce, především telefonická a emailová (zejména region EMEA)
  • administrativní činnost spojená s vyřízením klientských požadavků v interním systému
  • komunikace s kolegy, především s Obchodními zástupci, Servisními techniky
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • výbornou angličtinu a komunikativní němčinu nebo naopak
  • prozákaznický přístup, komunikační dovednostmi
  • chuť se učit novým věcem
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • občasnou práci z domu
  • flexibilní začátek pracovní doby
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 4 Pankrác (poblíž metra)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.