BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK – VÝROBNÍ PODNIK

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání a jste odborně způsobilá osoba v oblasti BOZP? Dobře se orientujete v zákonech a normách BOZP a PO a hygieny práce? Jste samostatní, pečlivý a spolehliví? Domluvíte se anglicky a hledáte novou pracovní výzvu u zajímavého zaměstnavatele? V tom případě není na co čekat, napište nám a ucházejte se o pracovní pozici: BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK – VÝROBNÍ PODNIK (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění administrativy k dokumentaci BOZP a PO
  • Spolupráce s odděleními napříč celou společností
  • Zpracování analýz prevence a rizik ve výrobě
  • Spoluúčast při kontrolních auditech
  • Zpracovávání pravidelného reportingu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • osvědčení odborně způsobilé osoby v BOZP
  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na kulturu a volný čas
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: Brno