KONSTRUKTÉR

27000 - 35000 Kč

Orientujete se v technické dokumentaci a výkresech? Máte zkušenosti s 3D programy a nebojíte se komunikovat v německém nebo anglickém jazyce? Tak nás neváhejte kontaktovat! Do svého týmu hledáme nového kolegu na pozici KONSTRUKTÉR.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • realizace konstrukce podle požadavků klienta
  • vytváření technické dokumentace
  • tvorba výkresů prostřednictvím programů SolidEdge či AutoCad
  • spolupráce se zahraničními kolegy
  • služební cesty

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost SolidEdge, případně jiných 3D programů
  • vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 1 den dovolené navíc za 5 let odpracovaných ve firmě
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občasná práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí

  • pracoviště Plzeň - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.