PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vzdělání ve strojírenství a zkušenosti s vedením projektů? Domluvíte se plynně anglicky? Hledáte radši menší firmu s pohodovou pracovní atmosférou, kde se by jste se mohli realizovat při práci na zajímavých projektech? Úspěšná zahraniční inženýrská firma hledá posilu do svého týmu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ. Hledáme právě Vás?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení mezinárodních projektů
  • Dohled na uskutečnění návrhu dle technických specifikací od zákazníka
  • Řízení subdodavalů - zajištění materiálů pro výrobu, zajištění montážních prací
  • Spolupráce s odděleními obchodu, nákupu a konstruktéry
  • V případě potřeby dohled na projektové práce v zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ, příp. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Schopnost tvorby výkresové dokumentace (AutoCAD, Autodesk Inventor)
  • Pokročilou znalosti anglického jazyka pro každodenní komunikaci
  • Orientaci ve strojírenských normách
  • Zkušenost s vedením složitých projektů

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na zajímavých, mezinárodních strojírenských projektech
  • Zajimavé finanční ohodnocení s bonusy
  • 25 dní dovolené a možnost náhradního volna
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pohodovou pracovní atmosféru a přáteský tým

  • Lokalita: Ústí nad Labem