SERVISNÍ TECHNIK S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste technicky zdatný, flexibilní a rád cestujete? Domluvíte se anglicky nebo německy a máte vzdělání se zaměřením na elektro? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Obchodní společnost na Hodonínsku hledá do svého týmu kandidáta na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S ANGLIČTINOU (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace s výrobci
  • Výjezdy k opravě nebo příprava na opravy
  • Preventivní servis u přístrojů, které společnost nabízí
  • Spolupráce se servisními techniky dodavatelů (Německo, V. Británie)
  • Konzultace s externím servisním technikem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Zkušenosti se servisem elektro přístrojů
  • Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zaškolení u zahraničních výrobců
  • Služební mobil, notebook, automobil
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí malé stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: východ Jihomoravského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.