SERVISNÍ TECHNIK JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte již nějakou praxi v servisu elektro zařízení a chcete v této práci pokračovat? Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 a domluvíte se anglicky? Pokud je Vaše odpověď ano, tak je čas zaslat nám své CV! Aktuálně obsazujeme do pohodové rodinné společnosti pozici: SERVISNÍ TECHNIK JUNIOR (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánované servisní výjezdy
  • Ochota cestovat po ČR a SR
  • Spolupráce se servisními techniky dodavatelů
  • Zjištění závady, objednávka náhradních dílů
  • Spolupráce s obchodními zástupci společnosti

Co požadujeme?

  • Min. SOU v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s elektro opravami a servisem VÝHODOU
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Služební automobil k osobním účelům
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Notebook a mobilní telefon
  • Zázemí stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.