MISTR VÝROBY V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte cit pro vedení lidí a prostředí výrobní společnosti Vám není cizí? Preferujete směnný provoz a volné víkendy? Pokud jste odpověděl/a 2x ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost podnikající v automotive hledá do svého závodu kolegu na pozici: MISTR VÝROBY V AUTOMOTIVE (35–40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění chodu výroby
  • kontrola plnění plánů
  • zpracování denních reportů
  • vedení agendy zaměstnanců
  • kontrola kvality výroby
  • spolupráce s oddělním kvality, kontroly a logistiky

Co požadujeme?

  • praxi v automotive na obdobné pozici (min. 2 roky)
  • orientace v systému SAP - výhodou
  • základní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (Excel, Outlook)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.