KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máš praxi v oboru ocelové konstrukce a komunikuješ bez problémů v angličtině? Rád by ses dál profesně rozvíjel? Potom čti dál!

Pracovní náplň

  • Komunikace se subdodavateli
  • Odpovědnost za návrh technických řešení
  • Podílení se na vypracování technických návrhů
  • Odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
  • Spolupráce s projektovými manažery a obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • Praxi v odvětví ocelové konstrukce
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Schopnost práce s programem 3D AutoCAD
  • Komunikativní angličtinu (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)
  • Komunikativnost, pečlivost a tvůrčí přístup
  • Znalost MS Office (Excel - tabulky, Word)
  • Schopnost orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, …)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti s mezinárodním působením
  • Možnost cest do zahraničí
  • Profesní růst
  • Mzdu odpovídající schopnostem a důležitosti práce
  • Školení nových technických programů
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené

  • Lokalita: Ústí nad Labem