SPECIALISTA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ - OSTRAVA

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s programováním PLC systémů (Siemens, ABB, apod.) a jste schopen se domluvit anglickým jazykem? Chcete se stát součástí elektrotechnické společnosti, která Vám poskytne zázemí a dlouhodobou spolupráci? Pak čtěte dále! Elektrotechnická společnost rozšiřuje svůj tým pracovníků a hledá kandidáta na pozici: SPECIALISTA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ - OSTRAVA

Pracovní náplň

  • Řízení projektů v oblasti programování PLC systémů
  • Zodpovědnost za implementaci, vizualizaci, testování
  • Dojednávání detailů se zákazníky v ČR – návrh technických řešení
  • Tvorba manuálů pro zákazníky, uvádění zařízení do provozu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské vzdělání (robotika, automatizace, kybernetika apod.)
  • Praxe v oblasti programování PLC systémů (ABB, Siemens apod.)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Kreativita při řešení případných problémů

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci a zázemí úspěšné firmy
  • Možnost dalšího vzdělávání (odborné i jazykové)
  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy, příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu IHNED
  • Naprosto přátelskou atmosféru společnosti rodinného charakteru

  • Místo výkonu práce: OSTRAVA

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!