VEDOUCÍ ÚČETNÍHO TÝMU s NJ Praha

Neaktivní nabídka

42000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pohybujete se v oblasti účetnictví a máte zkušenost s vedením lidí / svého vlastního týmu? Hovoříte plynně německy a chcete využívat cizí jazyky na častější bázi než dosud? Jste organizačně schopní a baví Vás podílení se na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás! Celosvětově uznávaná korporace hledá fajn kolegu do oddělení financí na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍHO TÝMU s NJ Praha

Pracovní náplň

  • vedení a koordinace účetního týmu
  • pravidelná komunikace v němčině
  • výběr nových členů týmu, školení nováčků
  • koordinace a motivace podřízených pracovníků
  • odpovědnost za výsledky týmu
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomika / účetnictví)
  • německý a český jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
  • anglický jazyk výhodou
  • zkušenost s vedením týmu
  • znalost podvojného účetnictví (pomoc při závěrkách)
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • odpovědnost, týmovost, preciznost

Co nabízíme?

  • moderní prostředí nadnárodní korporace
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • odměny / prémie
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost občasného home office
  • stravenky
  • nástup možný: dohodou
  • místo výkonu práce: Praha – přímo na metru B